אודותינו | Jobs4Moms


 jobs4mom הוקם כדי שכל מי שהיא אמא תוכל למצוא עבודה בקלות וביעילות.
  מבחינתנו, העובדה שאת אמא היא רק יתרון. 
האתר נמצא כרגע בהרצה- נשמח אם תעבירו
  הלאה לכל מי שיכולה לפרסם משרה, למי שמחפשת עבודה, וכמובן שנשמח לשמוע מה אתן חושבות

אבא, בוא! אמא, בואי!

איך האיזון שלך בין הבית לעבודה? לא משהו, הא? אחד האתגרים הגדולים ביותר בתרבות העבודה הנוכחית היא לאזן בין זמן העבודה לזמן הפנוי. מהפכת הדיגיטל והסמארטפונים גרמה לעבודה לזלוג לנו לחיים הפרטיים ולמחוק כמעט את כל הרגעים שנקיים לחלוטין מעבודה. כל זה בעצם מוריד מהיעילות שלנו, במיוחד אם אנחנו הורים. הרי אנחנו יודעים כמה השתפרנו בלתקתק דברים וכמה אנחנו מסוגלים לעשות הרבה יותר בהרבה פחות זמן. ובשורה התחתונה, כמעט כל ההורים היו רוצים יותר זמן משפחה ופחות זמן עבודה.

הגיע הזמן להתקדם

Jobs4mom&dad מפגישה אותך רק עם חברות ידידותיות להורים, שרואות את הערך בעובדים מנוסים, בוגרים ויציבים. חברות שיעריכו אותך על פי הכישורים והיכולות שלך ולא על פי מצבך המשפחתי או מספר הילדים שיש לך. וכולן מאפשרות גמישות באופן מילוי שעות העבודה, כך שיהיה אפשר סוף סוף לשלב בין העבודה לבית בצורה שפויה, וליהנות מהמשפחה הנפלאה שהקמת.

 

ההבטחה שלנו (גמישות וסינון זה שם המשחק)

בכל הצעה עבודה שמפורסמת כאן מתאפשרת גמישות. בין אם זו משרה חלקית או עבודה מהבית, ואפילו אם מדובר על משרה מלאה במשרד, כל משרה בהכרח תאפשר גמישות כלשהי. זה יכול להיות שילוב ימים קצים וארוכים, אפשרות להתחיל את יום העבודה מוקדם יותר מהרגיל, לשלב עבודה מהבית או כל פתרון אחר שיתאים לך ולארגון.

משרה שאין בה גמישות לא תפורסם כאן. ובמידה ונתקלת באחת כזו אפשר לדווח לנו על כך ע"י לחיצה על קישור "לא מתאימה להורים?" שמופיע בכל משרה.

בכל יום מצטרפים ארגונים חדשים ומתפרסמות הצעות חדשות ואנחנו מזמינות אותך למצוא את התפקיד הבא שלך כאן, וליהנות מחיים מאוזנים יותר :)

לחיפוש עבודה שאוהבת הורים

 • 5 סיבות מעולות לגייס את העובד/ת הבאה שלך מהבית

  23 מאי 2018
  עסקים רבים נאלצים להשלים עם היעדרויות, חופשות והוצאת כספים גדולה. זה רק בגלל שהם עוד לא הבינו זה שיש מקום בו כל זה מתבטל, מקום בו העובדים מאושרים וכולם רוצים לעבוד שם. ולא, אלו לא חלומות באספמיה, אלא המקום בו עסקים משגשגים. והוא נקרא - עבודה מהבית

  למי שיש עסק, אין זמן וזו לבדה הסיבה הכי טובה לעצור (רק לרגע) את המרוץ המטורף, ולדבר על עבודה מהבית. הנה חמש הסיבות העיקריות, שמראות חד משמעית: עבודה מהבית זה העתיד

  סיבה #1    חסכון - חסכון - חסכון

  מהן העלויות השנתיות על כל עובד/ת שיושב/ת במשרד? פחות עובדים במשרד = פחות שולחנות = פחות מקום = עלויות שכירות. כך יופחתו גם חשבונות חשמל, מיזוג אוויר, כמו גם ציוד משרדי ומוצרים נוספים, שבסופו של דבר מסתכמים לחשבון גדול. 

  ועוד שאלה - כמה זמן לוקח להגיע לעבודה? אפילו אם מדובר על בין 1/2 ל 3/4 שעה, לכל כיוון, זה לפחות שעה נטו של עבודה.  כשמוותרים על המשרד מקבלים עוד שעה שלמה לעבוד. זמן ששווה זהב.

  סיבה #2    יעילות - יעילות - יעילות

  משרדים יכולים להיות האויב של היעילות. עבודה מהבית לא רק תרסן את הסחות הדעת האלה, אלא תפחית את הלחץ ותשפר את מצב הרוח הכללי. זה חשבון פשוט: פחות שיחות מסדרון, יותר ריכוז = יותר שעות עבודה נטו. "זה מדהים איך נראה ש-IQ של אדם מוכפל בו ברגע שאתה נותן לו אחריות ומראה לו שאתה בוטח בו", כתב טים פריס, מחבר '4 שעות עבודה בשבוע'. 

   סיבה #3    שימור ויציבות עובדים

  92%  מילדי דור ה-Y (מרבית כוח העבודה היום) מציינים גמישות כאחד הפרמטרים החשובים להם בעבודה. זהו מדד משמעותי לשביעות רצון, ואם בכך לא די, הרי שמחקרים מצאו קשר ישיר וחיובי בן עבודה מהבית לשביעות רצון בעבודה. ומי שאוהב את העובדה שלו - לא מתפטר – לוגיקה פשוטה. עובדים מאושרים הם עובדים בעלי ערך - כך שבאופן לא מפתיע, 95% מהעסקים מדווחים שעבודה מהבית משפרת משמעותית את שימור העובדים.

  סיבה #4    גיוס בהתאמה גבוהה

  מצאת את העובד/ת המוכשר/ת ביותר בתחום, אבל הם גרים אי שם מעבר לקשת בענן? במציאות הקודמת היה עליך לוותר עליהם ולהתפשר על מישהו קרוב יותר אך הרבה פחות מתאים. בזכות העבודה מהבית, אפשר לגייס את הכישרון הטוב ביותר ללא קשר למיקומו הגיאוגרפי.

  סיבה #5    העיקר הבריאות

  ימי מחלה, אמיתיים או מפוברקים, זה לא ממש משנה, כי התוצאה היא אותה תוצאה. על פי מחקר שנעשה בקנדה, עובדים מהמשרד לוקחים יותר ימי מחלה (3.2) בשנה מאשר עובדים מהבית (1.8). כי כשכמצוננים, למשל, לגמרי אפשר לעבוד מהבית. כי כשזה כרוך בלצאת מהמיטה להתלבש, לנסוע למשרד, ולוותר על כל הנוחות שיש בבית, אנשים יעדיפו לבקש מהרופא פתק מחלה. בנוסף, איזון נכון בין עבודה לחיים פרושו פחות נטייה לחלות מלכתחילה כי רמת הלחץ נמוכה יותר. ואם זה לא win-win , אז מה כן?

  יש עוד סיבות רבות וטובות לאפשר עבודה מהבית, ובראשן – כי אפשר!  הטכנולוגיה ואמצעי התקשורת של 2018 מאפשרות לנו לעבוד מרחוק. אז למה לא? אנחנו, ב-jobs4mom  מאד מאמינות בעבודה מהבית, עובדות בעצמנו מהבית, ומנהלות את העסק ואת כל צוות החברה מהבית. נשמח לעזור גם לך לעבור למודל הכל-כך נכון הזה, ולמצוא לכך את העובד/ת הנכונ/ה. לגיוס עובד/ת מהבית

   


X האתר יעלה בעוד שניות