לוח אם Motherboard

בחסות אינטל

איזון בית וקריירה זה לא חלום. זה כאן!

אחד האתגרים הגדולים של כל אשה הוא שילוב חיי העבודה עם חיי הבית והפנאי. כשמדובר במשרת הייטק תובענית האתגר גדול עוד יותר. אבל זה אפשרי ולפעמים מה שעושה את ההבדל הוא הטיפ הנכון או ההמלצה שבאה בדיוק בזמן. אנחנו מאמינות שתמצאי אותם כאן. 

 • 8 סיבות לעבוד בחברה שמעריכה אמהות

  29 אוגוסט 2017
  מספר הנשים בהייטק הישראלי בצניחה. כך עולה מהנתונים שפורסמו לרגל יום האשה הבינלאומי האחרון. בתור אמא את ודאי יכולה לתאר לעצמך את הסיבות לכך. תחום ההייטק הוא אחד התחומים התובעניים ביותר וישנה ציפייה לשעות עבודה מרובות. אמהות שעובדות בתחום ההייטק מוצאות את עצמן פעמים רבות בקונפליקט בין האהבה לעבודה והרצון לקריירה מספקת, לבין האהבה לילדים והרצון לקחת חלק מלא בגידול שלהם.

   

  הקונפליקט הזה מעייף ומתסכל, והוא מביא לכך שנשים רבות פורשות מהתחום, למרות האהבה למקצוע וההצלחה שהן זוכות לה. 

  כבר לא מעט שנים שאינטל נבחרת כאחת החברות שהכי כדאי לעבוד בהן, ויש לכך לא מעט סיבות טובות, אבל אינטל טובה עבורך במיוחד כשאת אמא! פשוט משום שבאינטל מבינים את הקונפליקט הזה ומעניקים לך בדיוק את התנאים שאת זקוקה להם כאם עובדת כדי לאזן בין הבית לעבודה, כדי שתוכלי להיות האמא שאת רוצה להיות, בלי לוותר על ההגשמה העצמית שלך. 

   

  1. גמישות בשעות העבודה באינטל מודדים את העבודה שלך לפי תפוקה ולא לפי השעות שאת מבלה בעבודה. את מנהלת את הזמן שלך ויש אפילו אפשרות לעבוד מהבית. "החתמת שעון?" – לא באינטל!

   

  2. חופשת לידה ארוכה על מנת לאפשר חופשה בתשלום של 20 שבועות, אינטל מעניקה 5 שבועות נוספים של חופשת לידה בתשלום מלא, בנוסף על מה שמחויב בחוק! ובנוסף חופשת הורה של שבועיים לבן/בת הזוג של היולדת! הנה גיא גרימלנד, דובר אינטל, בזמן איכות והשתטות עם אחד הילדים. נכון שהם חמודים?

   

   

  3. חזרה הדרגתית לעבודה בתום חופשת הלידה הסטטיסטיקה מראה כי נשים רבות אינן חוזרות לעבודה אחרי לידת ילד; אינטל מאפשרת לך לחזור לעבודה בקצב שמתאים לך כאמא חדשה, במשרה חלקית למשך שלוש(!) שנים מיום הלידה, ולהגדיל את היקף המשרה בהדרגה עם הזמן. 

  4קייטנות כדי לספק פתרון בחופשות מערכת החינוך וחוויה מהנה לילדים, אינטל מסבסדת קייטנות לילדים בחופשות ובחגים.

  5. ימי חופש שנתיים עובדים במשרה מלאה מקבלים חופשה מורחבת עד 23 ימי חופשה בשנה. החופשה הארוכה מאפשרת לאמהות (וגם לאבות smile) גמישות רבה יותר בהתמודדות עם החופשות של מערכת החינוך בישראל.

  6. שכר זה אמור להיות ברור מאליו אבל לצערי זה לא: באינטל אין פערי שכר בין נשים לגברים! השכר נקבע לפי קריטריונים של תפקיד, ניסיון והשכלה. העלאת השכר מתבצעת בהתאם לתפוקה של העובדת והבונוסים משולמים לפי רווחי החברה. נספר לך גם שב-5 השנים האחרונות ממוצע הבונוסים השנתי עמד על כ-3 משכורות לעובדת!

  7.  ביטוח בריאות לכל בני המשפחה תוכנית הבריאות הנרחבת של אינטל כוללת גם את בן הזוג וילדים עד גיל 24 וכוללת ביטוחי בריאות משלימים המאפשרים לך ולבני משפחתך לקבל טיפול רפואי גמיש, חסכוני ואיכותי!

  8. תוכנית Health for Life התוכנית כוללת שירותי בדיקות ביומטריות, מכון כושר, מפגשים עם דיאטנים ומאמנים לאורח חיים בריא, והרצאות וסדנות בתחומי בריאות.

   

  ואם כל זה לא מספיק כדי להראות לך כמה אינטל אוהבת לפנק את העובדות והעובדים שלה, נגלה לך שתקבלי בנוסף גם יום חופש מיוחד ביום ההולדת שלך! אינטל מעודדת את העובדות והעובדים שלה לצאת וליהנות ביום ההולדת, ומעניקה לך יום חופש במתנה.

   

  אנחנו יודעות שגם עם כל התנאים המדהימים שאינטל מציעה, להיות אמא עובדת זה תמיד מאתגר, אבל רגע לפני שאת פורשת מהתחום, או דופקת את הראש בקיר, רצינו להראות לך שאפשר גם אחרת, שיש מקום עבודה שמעריך את העובדה שאת אמא, שמכבד את הצורך באיזון בית-עבודה, ומאפשר לך לאהוב גם את הילדים וגם את העבודה, בלי רגשות אשם או תסכול. הנשים שכבר עובדות באינטל ישמחו לספר לך עוד כאן.

  רוצה לראות מה עוד יש לאינטל להציע לך? כנסי עכשיו למשרות הפתוחות של אינטל והגישי מועמדות כבר היום.


X האתר יעלה בעוד שניות