שמחות לארח כאן את מי שמעניקה לנו השראה, שמצליחה לשלב משפחה, עבודה ואת עצמה, בצורה אידאלית. המלצת קריאה חמה ומאחלות לכולנו לקום כל בוקר למציאות שאנחנו אוהבות ואוהבים.  

 • לא תאמינו: אחראית דסק דיגיטל, אמא, ויש לה זמן לשופינג

  04 פברואר 2019
  תכירו: זאת נטע ויש לה עבודה נחשקת ומאוד מתגמלת, הסיפוק עצום והתנאים מעולים. אבל זה לא הכול - המשרה מאפשרת לה לנהל חיי משפחה, להיות אמא מאושרת וגם לצאת לבלות ולשופינג, או בקיצור: יש לה חיים. מסקרן? כנסו לראות

  נטע צמח עובדת בקבוצת מנפאואר - חברה שרואה את המשאב האנושי כחלק הכי חשוב בארגון - 60% מהעובדים בה הם הורים, 85% נשים, 80% נשים מנהלות. העבודה בחברה וההורות משתלבים היטב, ויש הבנה וגמישות כדי לקיים את שתי המסגרות יחד.

   

  כחברה שצועדת לעבר העתיד ומבינה היטב את הצורך שבנתינת תנאים מתאימים להורים, היא מקדמת ומחזקת את התמיכה בהם, וזה מתבטא ביצירת לו"ז גמיש והענקת הטבות שונות לעובדים. החברה מעניקה תנאים כמו ביטוח בריאות קולקטיב, מענקים ובונוסים, לצד הכשרות וסדנאות מקצועיות. אפשרויות הקידום וההתפתחות של העובדים רבות ומגוונות.

   

  כדי להבין איך זה עובד בפועל, פגשנו את נטע, שעובדת במנפאואר כ-3 שנים וכיום אחראית על גיוס לתחום הדיגיטל בחטיבת הבכירים. נטע בת 33 מרמת גן, אמא של מיכאל בן שנתיים ונשואה לגל. שאלנו אותה איך היא הגיעה לתפקיד הנוכחי והיא סיפרה שבעבר עבדה בתחום ההפקות ושאחרי שבע שנים עשתה הסבה מקצועית שבעקבותיה הגיעה לקבוצת מנפאואר. "התחלתי בתפקיד מגייסת אנשי מכירות בחטיבת smb, ואחרי חופשת הלידה קודמתי לתפקיד אחראית גיוס -דסק הדיגיטל ב experis professional (חטיבת הבכירים)".

   

  נטע מספרת שהארגון מאפשר לה גמישות בלוח הזמנים, "כך אני יכולה לשלב בין אמהות לבין קריירה בלי לוותר על אף אחד מהם. אני בוחרת להגיע מוקדם למשרד בבקרים, יומיים בשבוע אני יוצאת מוקדם, לאסוף את מיכאל, יומיים ארוכים יותר, ויום בשבוע אני מסיימת עם כולם". לא רק חיי המשפחה פורחים בזכות האיזון אלא גם הזמן האישי של נטע, "אני מקפידה לצאת, לבילויים, לשופינג ובכלל, יש לי זמן לכל דבר שעושה לי טוב".

   

  איך הארגון מתייחס לאמהות?

  "מכיוון שאנו ארגון שברובו נשים ואמהות, קיימת פה הבנה והכלה להיותי "אמא עובדת" אף אחד לא מרים גבה אם צריך להישאר בבית כשהילד חולה, בזמן חופשות מהמסגרות, או בכל מצב אחר שמוכר לכל האמהות העובדות. ואצלי יש הפתעות רבות נוכח העובדה שבעלי עצמאי, עבודתו דורשת שעות רבות מחוץ לבית כולל נסיעות לחו"ל ולכן הוא פחות זמין לסייע לי עם הילד בשגרה".

   

  והעבודה עצמה?
  "העבודה שלי היא רכבת הרים. נכון, ישנם רגעים של אכזבות, אך הרגעים הטובים, ההצלחות ותחושת הסיפוק - שעזרתי למישהו למצוא עבודה, אלו, עולים על כל הרגעים הקשים."

   

  לדברי נטע השילוב בין העבודה במנפאואר לבין האמהות הוא מושלם: "הוא מאפשר איזון מוחלט בין עבודה לחיים -  אני מנהלת קריירה מעניינת בלי לפגוע בחיי המשפחה והאמהות, ומוצאת זמן גם לעצמי, מה שנקרא חיים. ככה כולם מרוויחים המשפחה, החברה, הלקוחות וכמובן אני."

   

  רוצה גם את/ה להגיש מועמדות לקבוצת מנפאואר, למשרה מקבילה לזו של נטע, ועד 15:30? כרגע יש משרה פתוחה אחת (עם נגישות גבוהה!) במטה החברה בצומת עזריאלי. כל הפרטים כאן

  משרה פתוחה שניה עד 16:00 בחיפה. כל הפרטים כאן


X האתר יעלה בעוד שניות