שמחות לארח כאן את מומחית החודש שלנו, בצירוף המלצת קריאה מאיתנו. מאחלות לכולכן שתקומו כל בוקר למציאות שאתן אוהבות.  

 • 7 עצות מעשיות לבוקר טוב. כל בוקר.

  כתבה: רחל רוזנפלד, מאמנת אימהות לניהול זמן באושר  
  11 ספטמבר 2017

  1. ארוחה עשר

  שאלי את הילדים כבר בערב מה ירצו בסנדוויץ' שלהם ביום שלמחרת. אפשרי להם לבחור מתוך 2 אפשרויות. זה יחסוך התעסקות מיותרת בבוקר. 

  2. להתלבש על הבוקר... בערב!

  הכיני עם הילדים הצעירים יותר ערב קודם את בגדיהם למחר ובקשי מהילדים הבוגרים יותר לבחור ולהכין את הבגדים שלהם מראש, בעצמם. גם את מוזמנת לעשות כך, זה יאפשר לך התנהלות יעילה ורגועה יותר בבוקר.

  3. בוקר משלך

  השתדלי להתעורר כ-10 דקות לפני שילדייך מתעוררים (שימי שעון מעורר לפי הצורך). 10 דקות של שקט, נשימה רגועה, פרטיות... = מילוי מצברים להמשך היום.

  4. בדרך שלך

  עדכני כתובות בwaze  ערב קודם לנסיעות ביום המחרת. זיכרי, כל דקה בזמן ההתארגנות חשובה ואם אפשר להרוויח אותה, הרי זה משובח.

  5. קחי את הזמן

  השתדלי להתנהל לאט, הפתגם "החיפזון מן השטן" הוא הקלישאה הכי מדוייקת ששמעת. חיפזון גורר אותך לטעויות מיותרות, עצבנות והדבר האחרון שתרוויחי ממנו זה זמן.

  6. לעצור להריח את הפרחים. ביחד.

  נצלי את הנסיעה/הליכה בבוקר עם כל אחד מילדייך. הקשיבי להם, שאלי שאלות, הסתכלו על פרחים בצד הדרך. זה זמן של רווח נטו עם ילדייך והוא לא יחזור לעולם.

  7. זמן לעצמך

  קבעי עם עצמך לפחות פעם בשבוע "זמן קסם" – זמן שהוא רק עבורך לעשות בו מה שממלא אותך בהנאה ואנרגיה. קיבעי אותו מראש והכניסי ללו"ז שלך, כך תימנעי מצב של ביטול/דחיה.

  מאחלת לך בהצלחה ובהנאה!

   

  רוצה טיפים מעשיים ומועילים שילוו אותך לאורך כל השנה?

  יומן האם 2017-2018 עכשיו במחיר בלעדי לחברות jobs4mom

  כולל תכנון שבועי, לוח חופשות, רשימות ביצוע וכל מה שאת צריכה כדי שתמצאי גם זמן לעצמך

  לרכישה ומידע נוסף על היומן

   

  לדיון שהתקיים עם רחל, בעמוד הפייסבוק שלנו

   

  עוד על רחל

  שמי רחל רוזנפלד, ואני באמצע העשור החמישי של חיי, בזוגיות נפלאה עם צ'יצ'ו ואימא לנדב, יותם ועידו. אני מאמנת אימהות, להתנהלות יעילה ואיכות חיים מיטבית, מרצה ומנחת סדנאות בתחום.

  אני אוהבת מאוד אנשים ובעלי חיים ונמצאת בהתבוננות ולמידה מתמידים על החיים. אני מאמינה בעוצמה שטמונה בכל אחת מאתנו וביכולת הבחירה שלנו בכל רגע ורגע. מתוך כך אני משתדלת לעשות טוב, לחיות טוב, להעמיק את המודעות שלי בהרמוניה עם הנאה ושמחה. את כל אלו אני משתדלת להעביר הלאה בצניעות.

  טל: 052-250-1185        מייל: rachelr17@gmail.com

  על סדנת ה"טיימינג"  - במחיר מיוחד לחברות jobs4mom

   

X האתר יעלה בעוד שניות