לוח אם Motherboard

בחסות אינטל
 • הי את, מגיע לך יותר

  10 פברואר 2019
  מכירה את הרגע הזה שפיצחת בריף קריאייטיב? שהבאת לקוח חדש לחברה? שמצאת את חתיכת הקוד החסרה באלגוריתם מסובך? את יושבת במשרד הקטן שלך או בקיוביק ויודעת שאת טובה במה שאת עושה. פשוט ככה. את עובדת בחברה הזו כבר תקופה ונותנת את הנשמה ומביאה תוצאות ואת גאה בזה. באותו רגע את קמה מהכסא בגב זקוף, הולכת למנהלת או המנהל הישירים שלך בביטחון, ומבקשת העלאה. אה... לא? למה?!
  קראו עוד
 • אינטל משנה את התפיסה: חינוך טכנולוגי-מדעי לנשים כבר מההתחלה

  29 אוגוסט 2017
  אינטל מאמינה בקידום החינוך הטכנולוגי בקרב נערות ונשים, ופועלת לקידום זיקה למדע וטכנולוגיה בקרב נערות במגוון יוזמות, שאת חלקן ריכזנו כאן. אז אמנם אנחנו כבר עברנו את גיל העשרה אבל התוכניות של אינטל לדור הצעיר בהחלט מעוררות השראה, ואולי אם לא את, אז הבת שלך תמצא את הקריירה ואת הבית שלה באינטל.
  קראו עוד
 • 8 סיבות לעבוד בחברה שמעריכה אמהות

  29 אוגוסט 2017
  מספר הנשים בהייטק הישראלי בצניחה. כך עולה מהנתונים שפורסמו לרגל יום האשה הבינלאומי האחרון. בתור אמא את ודאי יכולה לתאר לעצמך את הסיבות לכך. תחום ההייטק הוא אחד התחומים התובעניים ביותר וישנה ציפייה לשעות עבודה מרובות. אמהות שעובדות בתחום ההייטק מוצאות את עצמן פעמים רבות בקונפליקט בין האהבה לעבודה והרצון לקריירה מספקת, לבין האהבה לילדים והרצון לקחת חלק מלא בגידול שלהם.
  קראו עוד
 • קריירה בהייטק. איך את עושה את זה?!

  22 יולי 2017
  נתחיל בספוילר: את יכולה לנהל קריירה מצליחה בהייטק וליהנות מחיי משפחה מאושרים. פגשנו 4 נשים מדהימות שמצליחות לעשות את זה וחקרנו אותן לעומק כדי לגלות את סוד ההצלחה שלהן. בכל זאת, חלקן מנהלות חיי משפחה וקריירה משגשגת כבר... עשרים שנה! אספנו את הטיפים ולפנייך מדריך ההייטקיסטית בגלקסיה: כשתסיימי לקרוא, העבירי אותו הלאה.
  קראו עוד

X האתר יעלה בעוד שניות