עסקים מספרים

"גייסנו בעבר דרך אתר Jobs4mom עובדת מעולה! ובעקבות ההצלחה אנחנו ממשיכים לפרסם גם בהווה! מרגע פרסום המודעה קיבלנו מבול של קו"ח ממועמדות מוכשרות מאוד והיה לנו מאוד קשה לבחור מתוכן. ממליץ בחום על האתר! בברכה, אייל עמיחי, מנכ"ל משותף ובעלים. סול דיגיטל"


"פרסמנו מודעה ב-Jobs4Mom והוצפנו (!) בקורות חיים... מועמדות עם ניסיון מרשים בעבר שנקטע בעקבות לידה, רמה אינטלקטואלית גבוהה, פשרנות בנוגע להתאמה לעבודה, ונכונות לעבודה מאומצת. על אף שלכל אלו שפגשנו היו ילדים, הייתה נכונות להתגמשות בשעות. מהנ"ל עולה שמדובר בשוק מקופח עם פוטנציאל אדיר: עובדות איכותיות שהחברות הגדולות והתאגידים פשוט מפנים להן את הגב. באמת כאב לנו לראות שנשים עם כל כך הרבה יכולות 'מבוזבזות' בבית."

 

"אז כן, גייסתי דרככן (!!!) וגם קיבלתי המון קורות חיים של נשים איכותיות, כרגע עצרתי את הגיוס, אך בקרוב מאד אגייס עוד 2 מתאמות נוספות. אין לי כוונה אפילו לפרסם את מודעת הדרושים במקום אחר!""אילו פניות איכותיות קיבלתי. פשוט לא יאומן. להבדיל מאתרים אחרים, ששם אולי 5% רלוונטי, כאן זה היה יותר מ 50%. אני מתחיל לראיין השבוע וכנראה שאסגור על מישהי. תודה!""קיבלתי המלצה חמה על האתר שלכן מחברה טובה שלי שהציגה אתכן כאתר סופר מקצועי שייתן מענה לחיפושיי אחר אימהות מקצועיות לעבודה אצלי בחברה. ואכן החברה צדקה: 15 הנציגות שמאיישות כיום את המוקד הווירטואלי של Market Sales הגיעו כולן ללא יוצא מן הכלל דרך האתר שלכן ואני נהנה ומרוצה מכל אחת ואחת. שאפו! תודה רבה וכמובן אמשיך להשתמש בשרותי האתר בעתיד הקרוב והרחוק."


"רק שתדעו, גייסתי 3 עובדות דרככם לפני שארבעה חודשים לערך. כולן מצוינות. כל הכבוד והמשיכו כך."


"רק לפני חודשיים מצאתי דרככן את העבודה אותה חיפשתי כל כך הרבה וכבר אני מפרסמת פה מודעת דרושים. מקווה שבת המזל שתגיע אלינו תהיה מרוצה כמוני!"

"אני יועצת השמה בחברת כ"א, וכשלקוח פנה אליי בחיפוש משרה לאימהות קיבלתי המלצה מקולגה לפנות לאתר שלכם.. ברצוני לציין כי קודם כל האתר ידידותי למשתמש ומאוד נוח לפרסם בו.. מהר מאוד קיבלתי מענה על המשרה אותה פרסמתי ורוב קורות החיים היו רלוונטיים. מהר מאוד מצאתי עובדת מתאימה והמשרה אוישה תוך פחות משבועיים. העובדת מאוד מרוצה במקום עבודתה ואני מאוד שמחה שיכלתי לעזור לאמא צעירה שחיפשה שעות עבודה נוחות. תודה רבה לכם!!"


"בשמי (מאיה בלוך אגסי) ובשם חלי לוינסון, מנהלת פורטל האינטרנט המצליח 
www.bkat.co.il -רצינו להגיד תודה! בזכותכן הצלחנו לגייס עובדת נוספת לעסק, לאחר שפרסמנו אצלכן מודעתדרושות שזכתה לפניות רבות. יישר כוח על היזמה המבורכת, תודה על היחס האדיב והחם, ואנו מאחלות לכן חג שמח והמשך עשייה מבורכת!"