ענבל זאב נאור

ענבל זאב נאור, מאמנת תעסוקתית 
תשמח לסייע לכן!

השירותים הניתנים על ידי ענבל: 

1. אימון טלפוני לראיון עבודה

פירוט על השירות: הנה קיבלת את השיחה שלה ייחלת מזה זמן, התקשרו לזמן אותך לראיון למחר. מחר?!? איך מחר?כ"כ הרבה זמן עבר מאז הראיון האחרון שלך ואת ממש חוששת אבל זוהי הזדמנות שאסור לך לפספס. בדיוק לשם כך נועד האימון הטלפוני . בהתראת זמן קצרה תוכלי להסיר את ה"ערפל" מן הלא נודע, לתרגל ראיון אמיתי,  לקבל משוב מפורט על התנהלותך, ליצור עבורך את ההוויה שבה תרצי להיות ולשפר את היכולות השיווקיות והביצועיות שלך.

עלות השירות לפונות מהאתר: 220 ש"ח לשיחה האורכת כשעה וחצי.

2. הכוון תעסוקתי

פירוט על השירות: הרבה אנשים מוצאים עצמם בשלב כלשהו בחיים מתלבטים לגביי המשך הקריירה שבה בחרו. לאימהות רבות זה קורה בחופשת הלידה. תחושה של חוסר מיצוי, חוסר חשק ללכת לעבודה או תחושה כי אולי הגיע הזמן לשנות, איך? מה? מתי? בתהליך אימוני מהיר וקצר נענה יחד על השאלות הללו, נתמקד ברצונות שלך לצד החוזקות שלך וכיצד כל אלו משתלבים יחד בשוק התעסוקה  יחד, נתווה את הדרך אל המטרה שהצבת לעצמך, ואני אהיה שם עבורך לאורך כל הדרך.

עלות השירות לפונות מהאתר: 380 ש"ח לפגישה של שעתיים.

3. שדרוג קורות חיים


רקע עליי: לידת בני הבכור הובילה אותי להחלטה מכרעת בקריירה שלי. לאחר שנים של עבודה בתחום הגיוס ומשאבי האנוש בארגונים גדולים, החלטתי לעבור "לצד השני". החלטתי כי הייעוד האמיתי שלי בחיים הוא לסייע למחפשי עבודה בתהליך הכה לא פשוט של מציאת המשרה הנחשקת לאורך כל הדרך.

 הסיוע למחפשי עבודה ובפרט לאימהות לימד אותי כיעלי להתאים עצמי אליך ולצרכים להן את נזקקת. לכן, השירותים שלי ניתנים תוך התחשבות מלאה בך, החל מאוזן קשבת כשתזדקקי, כלה בזמינות גבוהה בכל שעות היום(כמעט) וכמובן במחירים נוחים.

אני אשמח להיות שם גם עבורך.... ויחד לגדול להצלחה!

ענבל זאב נאור - מאמנת תעסוקתית.
--

ענבל זאב - נאור

מלווה מחפשי עבודה לאורך כל הדרך.


מעונינת שענבל תיצור עמך קשר? השאירי לנו פרטים כאן


X האתר יעלה בעוד שניות