• ענבל זאב נאור – מאמנת תעסוקתית

  09 מאי 2017

  שמי ענבל ואני מאמנת תעסוקתית ויועצת קריירה.

  כשסיימתי ללמוד את התואר הראשון שלי, השתלבתי במחלקת גיוס ומשאבי אנוש בחברות מן הגדולות במשק, עסקתי בגיוס בעולמות תוכן מגוונים ובדרגים שונים. פגשתי, ראיינתי ושוחחתי עם אלפי מועמדים, עיינתי בעשרות אלפי קורות חיים (אולי אפילו יותר) ולמדתי אותם, את הקשיים, המכשולים, הטעויות, לצד, ההצלחות, החוזקות והיכולות. אהבתי את עבודתי כאשת משאבי אנוש, אבל משהו שם היה חסר.

  לידת בני הבכור הייתה הרגע המשמעותי ביותר בחיי, נדרשתי לראשונה להתמודד עם שאלות מהותיות הנוגעות לאימהות וקריירה, שאלות לגבי המשמעות שלי ולגבי הרצונות האמיתיים שלי. במסגרת לימודי הקואוצי'נג הבנתי כי חלומות אפשר להגשים, הבנתי כי אני יכולה למצוא את האיזון הנכון והמתאים עבורי- מה שהוביל אותי מיד להבנה שהייעוד שלי הוא לסייע למחפשי עבודה למצוא את הנתיב הנכון ביותר עבורם ובדרך הקלה, היעילה והמהירה ביותר.

  היום אני מאמנת תעסוקתית ומלווה מחפשי עבודה לאורך כל הדרך, עושה את מה שאני הכי אוהבת, עם סיפוק אדיר ומתוך האמונה האמתית כי לכל אדם מגיעה הזדמנות למצוא את המקום הנכון ביותר עבורו.

  עד כה ליוויתי בהצלחה מאות מחפשי ומחפשות עבודה, אשמח להיות שם גם עבורך, ויחד לגדול להצלחה!

  לחצי כאן כדיי להבין איך אני יכולה לסייע גם לך! 

  המלצות:

  "ענבל שלום.

  ברצוני להודות לך על העבודה המדהימה וכברת הדרך שעברנו ביחד עד שמצאתי עבודה בגילי המתקדם 56 אחריי חודשים של אבטלה כואבת ומתסכלת.

  יכולתך לחוש את האדם וכישוריו העומד מולך ולתרגם זאת לקורות חיים + כיצד לנהוג בראיון עבודה הם שעשו זאת בסופו של יום וגם מהר מאד. תוך חודשיים".

  כבר הייתי על סף ייאוש אך בזכותך מתחיל לעבוד היום במשרה ההולמת את נסיוני וכישורי בשכר נאה בהחלט.

  תודה ויישר כח."

   

   "ענבל היקרה,

  תודה רבה!!!!!! על עבודתך המדהימה בכתיבת קורות החיים!!!!

  לאחר שיחת טלפון זיהית את הכיוון אותו אני מחפשת, דבר שלא ידעתי להעלות על כתב ולהתמקד בו, ועזרת לי לכוון לתחום בו אני רוצה להתפתח באופן אישי.

  קורות החיים שלי עכשיו משקפים בדיוק את מי שאני ומה שאני מחפשת הודות לעבודתך המקצועית!!"

  ענבל זאב נאור – מאמנתתעסוקתית.

  054-6137127  inbalcareer@gmail.com