לוח אם Motherboard

בחסות אינטל

איזון בית וקריירה זה לא חלום. זה כאן!

אחד האתגרים הגדולים של כל אשה הוא שילוב חיי העבודה עם חיי הבית והפנאי. כשמדובר במשרת הייטק תובענית האתגר גדול עוד יותר. אבל זה אפשרי ולפעמים מה שעושה את ההבדל הוא הטיפ הנכון או ההמלצה שבאה בדיוק בזמן. אנחנו מאמינות שתמצאי אותם כאן. 

 • אינטל משנה את התפיסה: חינוך טכנולוגי-מדעי לנשים כבר מההתחלה

  29 אוגוסט 2017
  אינטל מאמינה בקידום החינוך הטכנולוגי בקרב נערות ונשים, ופועלת לקידום זיקה למדע וטכנולוגיה בקרב נערות במגוון יוזמות, שאת חלקן ריכזנו כאן. אז אמנם אנחנו כבר עברנו את גיל העשרה אבל התוכניות של אינטל לדור הצעיר בהחלט מעוררות השראה, ואולי אם לא את, אז הבת שלך תמצא את הקריירה ואת הבית שלה באינטל.

  אינטל משנה את התפיסה: חינוך טכנולוגי-מדעי לנשים כבר מההתחלה

   

  5 פי 2 

  אינטל היא מיוזמי ומשתתפי 5 פי 2, תוכנית לאומית שפועלת לקידום המצויינת בחינוך המדעי-טכנולוגי וכוללת התייחסות מיוחדת לנערות. מטרת התוכנית היא להכפיל את מספר התלמידים והתלמידות המסיימים תיכון במגמות מתמטיקה, מדעים והנדסה ברמת 5 יח"ל. התוכנית מאגדת רשת שותפים של כ-100 ארגונים ופועלת בשיתוף עם משרד החינוך.

  סיורים באינטל לנערות חרדיות

  אינטל פועלת לקידום והעסקת נשים חרדיות בקרב חברות בכלל ובענף ההייטק בפרט. אינטל מארגנת סיורים במרכז הפיתוח בירושלים, שבהם מתוודעות הנערות לתחום ההיי-טק, לאפשרויות הגלומות בלימוד מדעי המחשב ולהזדמנויות העבודה בתחום. הן נפגשות עם מהנדסי אינטל וכן משתתפות בפאנל עם עובדות חרדיות בחברה.

  מובילות לטכניון 

  תוכנית לנערות בשיתוף עיריית חיפה, התאחדות התעשיינים, ויצ"ו ואגודת ידידי הטכניון. התוכנית, שנמשכת חמש שנים, מיועדת לתלמידות נבחרות, בעלות פוטנציאל לימוד של מקצועות הנדסיים בטכניון ומאפשרת לתלמידות להיחשף לקורסים בטכניון במסגרת נוער שוחר מדע ולהשתתף בסיורים לימודיים במעבדות הטכניון ובתעשיות רלוונטיות, בהרצאות בבית הספר ובקורסי תגבור. מהנדסי אינטל מלווים את התלמידות כחלק מחונכות אישית של מהנדסים מחברות מובילות.

  פרוייקט למצטיינות במזרח ירושלים

  תוכנית משותפת לאינטל, למינהל החינוך בעיריית ירושלים ולאוניברסיטה העברית. הפרויקט מתמקד בהוראה בגישת החקר, המאפשרת שיפור מיומנויות חשיבה עם דגש על מתודולוגיית החקר המיועדת לסייע להן בביצוע עתידי של מחקרים ברמה מדעית גבוהה.

  סודקות את תקרת הזכוכית

  תוכנית בשיתוף פעולה עם עיריית קריית גת, ומיסודה של עמותת "כל ישראל חברים", הפועלת בפריפריה. התוכנית מכוונת נערות בעלות פוטנציאל לבחור במקצועות מדעיים בתיכון ומתגברת אותן בתחומים אלה. התוכנית מלווה את התלמידות במשך חמש שנים, והיא כוללת חשיפה לענף ההיי-טק, העצמה אישית, תגבור לימודי והיכרות עם מודלים לחיקוי.

  בזמן שאינטל ממשיכה לקחת חלק ביוזמות לקידום נערות בתחומי המדעים וההייטק, גם לך יש אפשרות לקחת חלק בזה, אם את מכירה מישהי שמתאימה לאחת מהתוכניות כאן, שתפי אותה והראי לה שגם היא יכולה!

   

   


X האתר יעלה בעוד שניות