חזרה לקריירה
ראיון עבודה הינו שלב מכריע בתהליך חיפוש עבודה, במיוחד לאור המעמד המיוחד של אמהות בשוק העבודה. האם ידעת למשל שכמעט 60% מהנשים נשאלות בראיון עבודה על הקשר בין העבודה למצבן המשפחתי?
צוות היועצות שלנו כאן על מנת להקנות כלים מקצועיים שיסייעו לך בהתמודדות עם ראיון העבודה בשוק עבודה תחרותי, להכין אותך לכל השאלות שתישאלי ושתשאלי בעצמך, ולתת את כל הטיפים לראין מוצלח. אנחנו מזמינות אותך למפגש של שעתיים, אחת על אחת, להכנה לראיון המתבצעת בשני שלבים:

בשלב הראשון - נקיים סימולציית ראיון תעסוקתי המדמה סיטואציה אמיתית של ראיון עבודה שבו יישאלו שאלות שעשויות להופיע בראיון, להתרשמות האם את מציגה עצמך באופן ברור ומשכנע, וכיצד את מגיבה ומתמודדת עם שאלות מכשילות.

בשלב השני - תקבלי משוב על ההתרשמות מהראיון ופירוט של החוזקות, החולשות והרושם הכללי שנוצר במהלך סימולצית הראיון. במהלך המשוב נלמד כיצד לצור תקשורת אפקטיבית עם המראיין (הצגה עצמית, רושם ראשוני חיובי, קשר עין, לחיצת יד, שפת גוף, לבוש וכו'). כמו כן, נעבור על שאלות נפוצות בראיון עבודה וכיצד מומלץ להשיב עליהן, כיצד להמנע מטעויות נפוצות המרחיקות את ההצלחה בראיון ולבסוף, מתן טיפים, הכוונה ומיקוד איך לענות של שאלות מכשילות ולצלוח את ראיון העבודה עד למשרה הנכספת.
לתיאום פגישת הכנה לראיון עבודה,
מלאי את פרטייך ונחזור אליך
* שם:
 
* דוא"ל:
    
טלפון:

X האתר יעלה בעוד שניות