אבא, בוא! אמא, בואי!

איך האיזון שלך בין הבית לעבודה? לא משהו, הא? אחד האתגרים הגדולים ביותר בתרבות העבודה הנוכחית היא לאזן בין זמן העבודה לזמן הפנוי. מהפכת הדיגיטל והסמארטפונים גרמה לעבודה לזלוג לנו לחיים הפרטיים ולמחוק כמעט את כל הרגעים שנקיים לחלוטין מעבודה. כל זה בעצם מוריד מהיעילות שלנו, במיוחד אם אנחנו הורים. הרי אנחנו יודעים כמה השתפרנו בלתקתק דברים וכמה אנחנו מסוגלים לעשות הרבה יותר בהרבה פחות זמן. ובשורה התחתונה, כמעט כל ההורים היו רוצים יותר זמן משפחה ופחות זמן עבודה.

הגיע הזמן להתקדם

Jobs4mom&dad מפגישה אותך רק עם חברות ידידותיות להורים, שרואות את הערך בעובדים מנוסים, בוגרים ויציבים. חברות שיעריכו אותך על פי הכישורים והיכולות שלך ולא על פי מצבך המשפחתי או מספר הילדים שיש לך. וכולן מאפשרות גמישות באופן מילוי שעות העבודה, כך שיהיה אפשר סוף סוף לשלב בין העבודה לבית בצורה שפויה, וליהנות מהמשפחה הנפלאה שהקמת.

 

ההבטחה שלנו (גמישות וסינון זה שם המשחק)

בכל הצעה עבודה שמפורסמת כאן מתאפשרת גמישות. בין אם זו משרה חלקית או עבודה מהבית, ואפילו אם מדובר על משרה מלאה במשרד, כל משרה בהכרח תאפשר גמישות כלשהי. זה יכול להיות שילוב ימים קצים וארוכים, אפשרות להתחיל את יום העבודה מוקדם יותר מהרגיל, לשלב עבודה מהבית או כל פתרון אחר שיתאים לך ולארגון.

משרה שאין בה גמישות לא תפורסם כאן. ובמידה ונתקלת באחת כזו אפשר לדווח לנו על כך ע"י לחיצה על קישור "לא מתאימה להורים?" שמופיע בכל משרה.

בכל יום מצטרפים ארגונים חדשים ומתפרסמות הצעות חדשות ואנחנו מזמינות אותך למצוא את התפקיד הבא שלך כאן, וליהנות מחיים מאוזנים יותר :)

לחיפוש עבודה שאוהבת הורים


X האתר יעלה בעוד שניות